Na hali sportowej w Trzcińsku Zdroju odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej Orlików 2007 o Puchar Burmistrza Gminy Trzcińsko-Zdrój. Wydarzenie sportowe rozegrane zostało w niedzielę 25 lutego br. Królem strzelców podczas turnieju okazał się podopieczny trzcińskiego klubu, Patryk Kołodziejski.

Oprócz dwóch ekip z Trzcińska-Zdroju, w turnieju o puchar burmistrza udział wzięły dwa zespoły Salos Szczecin, AP Sokół Pyrzyce, Osadnik Myślibórz oraz Football Factory Przecław. Po rozegraniu meczów systemem "każdy z każdym" najlepszy okazał się zespól Salos II Szczecin, drugie miejsce zajął MKS I Orzeł, na trzecim miejscu podium uplasowali się zawodnicy z drużyny Football Factory Przecław.

Nagrodę indywidualną i miano najlepszego strzelca podczas wydarzenia sportowego odebrał zawodnik trzcińskiego klubu, Patryk Kołodziejski, kierując tego dnia do bramki 15 celnych strzałów.