Arkonia nie zagadała dobrego meczu, ale Odra nie potrafiła tego wykorzystać. Na własnym boisku uległa szczecińskiej drużynie i spadła na piąte miejsce w tabeli. Przegrało też Ogniwo Babinek. Mimo że prowadziło w meczu z przedostatnią drużyną ligi, to nie potrafiło utrzymać korzystnego rezultatu do ostatniego gwizdka. W pojedynku Błękitu ze Stalą padł remis.

Sympatycy Odry Chojna będą chcieli szybko zapomnieć o potyczce ich drużyny z Arkonią. Weekendowe spotkanie rozgrywane było w kiepskich warunkach atmosferycznych, a dodatkowo mecz był niemrawy i przegrany. Zarówno Arkonia, jak i Odra nie potrafiły narzucić swojego stylu gry, sytuacje strzeleckie można było liczyć na pacach jednej ręki. Jedyna bramka w meczu padła w 61 minucie spotkania, jej strzelcem był Patryk Rygiel. Kiedy goście objęli prowadzenie, nasz zespół chciał zagrać odważniej i odrobić straty, ale nadal w szeregach Odry brakowało pomysłu na grę. Ostatecznie po słabym meczu Arkonia wygrała 1:0 spychając team z Chojny na 5 miejsce w tabeli.
Błękit Pniewo na własnym boisku podejmował Stal Szczecin. Ten mecz zaczął się świetnie dla naszego zespołu, już w 3 minucie spotkania do siatki rywali trafił Paweł Plis i Błękit objął prowadzenie. Jeszcze przed przerwą gościom udało się zdobyć wyrównującą bramkę i do szatni obie drużyny schodziły przy rezultacie 1:1.
Zaraz po zmianie stron padła kolejna bramka dla Stali, w 49 minucie spotkania goście objęli prowadzenie. Błękit atakował, ale kolejne akcje nie przynosiły żadnego efektu. I kiedy wydawało się, że nie uda się uratować tego spotkania, na pięć minut przed końcem pojedynku do piłki dopadł Adrian Hołownia i wpakował ją do siatki przyjezdnych. Błękit Pniewo – Stal Szczecin 2:2.
Emocji nie brakowało w potyczce Dęba Dębno z Ogniwem Babinek. Faworytami w tym pojedynku byli przyjezdni, Dąb to przecież przedostatnia drużyna w ligowej tabeli. I chyba zlekceważenie przeciwnika przyczyniło się do przykrej porażki.
Na pierwszą bramkę kibicie nie musieli długo czekać, Dąb szybko objął prowadzenie. Dopiero po stracie gola piłkarze z Babinka zaczęli grać składniej. Efekty przyszły szybko: jeszcze przed przerwą po bramkach Grzegorza Krefta i Patryka Sikorskiego Ogniwo wyszło na prowadzenie.
Po zmianie stron obraz gry mocno się zmienił. Dąb atakował, Dąb był skuteczny i całkowicie zdominował rywali. Ogniwo nie potrafiło natomiast nawiązać walki na boisku i szybko się to zemściło. Podopieczni trenera Ryszarda Ostapiuka najpierw odrobili straty, a potem trafili raz jeszcze i ostatecznie Dąb pokonał Ogniwo 3:2.