Firma z siedzibą w Osinowie Dolnym poszukuje kandydatów na stanowisko w dziale zaopatrzenia, kierowca-zaopatrzenia.

Opis stanowiska:
- zaopatrywanie firmy, dokonywanie zakupów,
- wykonywanie prac transportowych, załadunek, rozładunek, transport towarów do punktów sprzedaży,
- dbanie o flotę samochodów firmowych,
- wykonywanie prac pomocniczych,
- dbałość o powierzone środki trwałe i mienie firmy.

Nasze oczekiwania:
- mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku kierowcy,
- umiejętność pracy w zespole, uczciwość, rzetelność, dokładność,
- duża samodzielność w wykonywaniu zadań,
- dyspozycyjność,
- zaangażowanie,
- punktualność,
- prawo jazdy kat,
- wykształcenie min. średnie,
- podstawowa znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o znaczącej pozycji na rynku,
- solidne wynagrodzenie stosownie do wykonywanej pracy i doświadczenia,
- możliwość zakwaterowania w pobliskiej miejscowości.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na email warsp@vp.pl

Jeśli masz pytania lub chciałbyś zgłosić swoją kandydaturę - ZADZWOŃ (tel. kom. 694 419 461).