Poszukujemy kandydatów na stanowisko pracownik biurowy/referent do biura firmy w Osinowie Dolnym.

Opis stanowiska:
- obsługa komputera z bazami danych, wprowadzanie zakupów i przesunięć magazynowych,
- obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
- obsługa bieżąca bazy danych klientów Spółki,
- dbanie o przestrzeganie zasad i procedur współpracy przez współpracowników Spółki,
- prowadzenie archiwum umów i innych dokumentów Spółki,
- drukowanie, kopiowanie i kompletowanie dokumentów,
- przyjmowanie interesantów, odbieranie połączeń telefonicznych,
- organizacja zaopatrzenia biura w materiały biurowe i inne środki wyposażenia oraz zarządzanie tymi zasobami,
- współpraca z kontrahentami i współpracownikami Spółki,
- przygotowywanie raportów.

Wymagania:
- preferowane wykształcenie min. średnie,
- wysoka kultura osobista i umiejętności interpersonalne,
- podstawowa znajomość obsługi urządzeń biurowych i pakietu MS Office,
- dyspozycyjność,
- terminowość, skrupulatność i zdolności organizacyjne.

Oferujemy:
- zatrudnienie w stabilnej firmie,
- możliwość rozwoju,
- przyjazną atmosferę oraz ciekawą pracę w nowoczesnej firmie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na email warsp@vp.pl

Jeśli masz pytania lub chciałbyś/chciałabyś zgłosić swoją kandydaturę - ZADZWOŃ (tel. kom. 694 419 461).