To miejsce doceniane przez pasjonatów sportu, ale wciąż niewykorzystywane turystycznie przez Choszczno. Właśnie Modry Las został wytypowany jako najlepsze pole golfowe w Polsce!

Modry Las został wyróżniony na arenie międzynarodowej, podczas prestiżowego konkursu World Golf Awards 2017 pole golfowe pod Choszcznem uznano za najlepszy tego typu obiekt w Polsce!

To nie pierwszy raz, kiedy choszczeński obiekt tryumfuje na arenie międzynarodowej. Modry Las w swojej kolekcji ma wiele cennych wyróżnień i nagród, jest uważany za jedno z najlepszych pól golfowych w środkowej Europie.

Mistrzowskie, 18-dołkowe pole Modrego Lasu zostało oficjalnie otwarte w 2009 roku. Zaprojektował je Gary Player, znany na całym świecie golfista, zwycięzca wielu zawodowych turniejów mistrzowskich turniejów, zdobywca Grand Slam.