Miało być kolejne zwycięstwo, a jest tylko remis i to po wyjątkowo szczęśliwej bramce. Morzycko Moryń niespodziewanie straciło punkty i nie jest już liderem IV ligi.

Rywalem Morzycka w 14 serii spotkań IV ligi był Leśnik Manowo, drużyna zajmująca odległe, dwunaste miejsce w tabeli. Faworytem byli gospodarze i wydawało się, że zapiszą kolejne trzy punkty na swoim koncie. Tymczasem piłkarze z Morynia nie potrafili znaleźć sposobu na sforsowanie obrony przyjezdnych. Do przerwy kibice nie zobaczyli żadnej bramki. Dopiero po zmianie stron zaczęły się prawdziwe emocje. W 63 minucie pojedynku Leśnik strzelił z rzutu karnego bramkę stawiając gospodarzy w trudnym położeniu. Morzycko rzuciło się do ataku aby odrobić straty, ale brakowało w ofensywie skuteczności. Punkt dla Morzycka uratowali sami goście, którzy w 89 minucie spotkania strzelili sobie…bramkę samobójczą. Mecz zakończył się remisem 1:1.
Wygrał za to Bałtyk Koszalin, jedyna bramka w meczu przeciwko Kluczevii Stargard padła w 93 minucie gry! Za sprawą straty punktowej Morzycka, to koszalinianie zostali liderami rozgrywek. Bałtyk ma punkt przewag nad zespołem z Morynia.
Po raz kolejny przegrał Osadnik Myślibórz. Nasza drużyna w miniony weekend uległa Raselowi Dygowo 1:4 i zajmuje ostatnie miejsce w lidze. Czy przed spadkiem do okręgówki można się jeszcze uratować? Wydaje się, że los Osadnika jest już przesądzony.