Z wtorku na środę, w nocy bądź nad ranem, z ul. Zdrojowej w Szczecinie skradziono samochód na gryfińskich numerach rejestracyjnych. Policja szuka sprawców zdarzenia. O pomoc prosi również właściciel skradzionego auta, Mariusz Zawadzki.


- Wychodzę rano do auta, a auta brak - komentuje pan Mariusz. 

Do kradzieży samochodu doszło w nocy z 01.08.2017 r. na 02.08.2017 r. na ul. Zdrojowej 23 w Szczecinie, prawdopodobnie między godzinami 01:15 a 7:30.

Skradziony samochód to Skoda Octavia II, sedan, koloru czarnego 1,9 TDI 105 km. Pojazd z przyciemnionymi szybami bocznymi-tylnymi oraz tylną. Środek samochodu czarny ze srebrnymi wstawkami. Auto u góry, na przedniej szybie od strony kierowcy posiadało dwie winiety na przejazd przez autostrady w Austrii i Słowenii. Przy wlewie paliwa, pojazd posiadał również charakterystyczny jaśniejszy odcień koloru karoserii, widoczny szczególnie pod słońce.

- Zwracam się do Państwa z prośbą o udostępnianie tej informacji, co może przyczynić się do odnalezienia samochodu - zaznacza poszkodowany.

Słowa otuchy, które przesyłają poszkodowanemu na profilu społecznościowym znajomi powodują, że pan Mariusz nie traci nadziei. Choć zdarzają się również komentarze sugerujące, że auto zostało skradzione na zamówienie, bądź już dawno rozebrane na części.

Przypominamy, poszukiwany samochód to Skoda Octavia o numerze rejestracyjnym ZGR TW 49, NR VIN TMBCS61Z562271737. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje, proszone są o kontakt pod numerem telefonu 798-458-036.