Bramkarzowi gospodarzy zabrakło palców u rąk aby zliczyć wpuszczone gole – piszą na swoim fan page`u działacze Ogniwa. Wczoraj drużyna z Babinka ograła Łabędzia Widuchowa 11:3. Identycznym wynikiem zakończyło się spotkanie Grota, w Gardnie też miejscowym kibicom nie jest do śmiechu.

Jest kilka niespodzianek w II rundzie Pucharu Polski ZZPN. Wczoraj odbyła się seria spotkań. Wygrali między innymi Zieloni Zielin i awansowali do kolejnej fazy rozgrywek. Udało się też Gavii Choszczno, choć Płomień Lisowo był bliski sprawienia niespodzianki, zawodnicy z Choszczna awansowali dopiero po rzutach karnych.

Znów skompromitowali się Czarni Lubanowo, którzy odpadli przegrywając z a-klasowym Zootechnikiem Kołbacz aż 4:1. Pucharową przygodę zakończyła Odrzanka Radziszewo, Orzeł Trzcińsko-Zdrój, Błękit Pniewo, Remor Recz, Drawa Drawno czy też Iskra Banie. Ten ostatni z zespołów rywalizował wczoraj z Chemikiem Police, giganci przyjechali „roznieść” Iskrę, tymczasem od przegranej byli o krok. Bohaterem meczu był Arkadiusz Pawłowski, który fenomenalnie strzegł bramki bańskiego teamu, Iskra miała nawet swoje szanse na zdobycie bramki, ale zabrakło skuteczności. Jeszcze pod koniec drugiej połowy zapowiadało się na dogrywkę i być może karne, ale Chemik w ostatnich chwilach pojedynku strzelił bramkę (w 92 minucie) i wygrywając 1:0, awansował.

Tyle serca w grę nie włożyli natomiast zawodnicy Łabędzia Widuchowa i Grota Gardno. Ci pierwsi dostali solidne lanie od Ogniwa Babinek (Ogniwo wygrało 11:3). Grot, również 11:3, uległ przed własną publicznością Błękitnym II Stargard.

Zootechnik Kołbacz - Czarni Lubanowo 4 - 1
Aquila Szczecin - Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo 4 - 2
Chrobry Boleszkowice - Zieloni Zielin 0 - 3
Znicz Niedźwiedź - Sokół Pyrzyce 0 - 4
Stal Lipiany - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 3 - 0
Rolpol Chlebowo - Promień Mosty 3 - 4
Jedność Przewłoki - Sęp Brzesko 1 - 2
Chemik II Police - Błękit Pniewo 3 - 1