19 sierpnia startują rozgrywki szczecińskiej klasy okręgowej. W grupie Południe dojdzie do kilku ciekawych pojedynków. Najbardziej interesujące spotkanie zapowiada się w Cedyni, gdzie miejscowy Czcibor podejmie lokalnego rywala, Czarnych Lubanowo.


Gavia Choszczno, która będzie jednym z głównych faworytów w walce o awans, rundę jesienną rozpocznie od wyjazdowego spotkania z Polonią Giżyn. W Drawnie miejscowa Drawa, jako beniaminek rozgrywek, podejmie Kłosa Pełczyce – będzie to derby powiatu choszczeńskiego i wiele wskazuje na to, że emocji w tej potyczce nie zabraknie.
Ciekawie będzie również w Cedyni. Czcibor, który awansował z A klasy zmierzy się ze spadkowiczem, Czarnymi Lubanowo.
Znamy terminarz rundy jesiennej.

Kolejka 1 19-20 sierpnia
Drawa Drawno - Kłos Pełczyce
Czcibor Cedynia - Czarni Lubanowo
Myśla Dargomyśl - Piast Karsko
Polonia Giżyn - Gavia Choszczno
Sokół Pyrzyce - Zieloni Zielin
CRS Barlinek - Sęp Brzesko
Orkan Suchań - Unia Dolice
Orzeł Trzcińsko Zdrój - Klon Krzęcin

Kolejka 2 26-27 sierpnia
Kłos Pełczyce - Klon Krzęcin
Unia Dolice - Orzeł Trzcińsko Zdrój
Sęp Brzesko - Orkan Suchań
Zieloni Zielin - CRS Barlinek
Gavia Choszczno - Sokół Pyrzyce
Piast Karsko - Polonia Giżyn
Czarni Lubanowo - Myśla Dargomyśl
Drawa Drawno - Czcibor Cedynia

Kolejka 3 2-3 września
Czcibor Cedynia - Kłos Pełczyce
Myśla Dargomyśl - Drawa Drawno
Polonia Giżyn - Czarni Lubanowo
Sokół Pyrzyce - Piast Karsko
CRS Barlinek - Gavia Choszczno
Orkan Suchań - Zieloni Zielin
Orzeł Trzcińsko Zdrój - Sęp Brzesko
Klon Krzęcin - Unia Dolice

Kolejka 4 9-10 września
Kłos Pełczyce - Unia Dolice
Sęp Brzesko - Klon Krzęcin
Zieloni Zielin - Orzeł Trzcińsko Zdrój
Gavia Choszczno - Orkan Suchań
Piast Karsko - CRS Barlinek
Czarni Lubanowo - Sokół Pyrzyce
Drawa Drawno - Polonia Giżyn
Czcibor Cedynia - Myśla Dargomyśl

Kolejka 5 16-17 września
Myśla Dargomyśl - Kłos Pełczyce
Polonia Giżyn - Czcibor Cedynia
Sokół Pyrzyce - Drawa Drawno
CRS Barlinek - Czarni Lubanowo
Orkan Suchań - Piast Karsko
Orzeł Trzcińsko Zdrój - Gavia Choszczno
Klon Krzęcin - Zieloni Zielin
Unia Dolice - Sęp Brzesko

Kolejka 6 23-24 września
Kłos Pełczyce - Sęp Brzesko
Zieloni Zielin - Unia Dolice
Gavia Choszczno - Klon Krzęcin
Piast Karsko - Orzeł Trzcińsko Zdrój
Czarni Lubanowo - Orkan Suchań
Drawa Drawno - CRS Barlinek
Czcibor Cedynia - Sokół Pyrzyce
Myśla Dargomyśl - Polonia Giżyn

Kolejka 7 30 września-1 października
Polonia Giżyn - Kłos Pełczyce
Sokół Pyrzyce - Myśla Dargomyśl
CRS Barlinek - Czcibor Cedynia
Orkan Suchań - Drawa Drawno
Orzeł Trzcińsko Zdrój - Czarni Lubanowo
Klon Krzęcin - Piast Karsko
Unia Dolice - Gavia Choszczno
Sęp Brzesko - Zieloni Zielin

Kolejka 8 7-8 października
Kłos Pełczyce - Zieloni Zielin
Gavia Choszczno - Sęp Brzesko
Piast Karsko - Unia Dolice
Czarni Lubanowo - Klon Krzęcin
Drawa Drawno - Orzeł Trzcińsko Zdrój
Czcibor Cedynia - Orkan Suchań
Myśla Dargomyśl - CRS Barlinek
Polonia Giżyn - Sokół Pyrzyce

Kolejka 9 14-15 października
Sokół Pyrzyce - Kłos Pełczyce
CRS Barlinek - Polonia Giżyn
Orkan Suchań - Myśla Dargomyśl
Orzeł Trzcińsko Zdrój - Czcibor Cedynia
Klon Krzęcin - Drawa Drawno
Unia Dolice - Czarni Lubanowo
Sęp Brzesko - Piast Karsko
Zieloni Zielin - Gavia Choszczno

Kolejka 10 21-22 października
Kłos Pełczyce - Gavia Choszczno
Piast Karsko - Zieloni Zielin
Czarni Lubanowo - Sęp Brzesko
Drawa Drawno - Unia Dolice
Czcibor Cedynia - Klon Krzęcin
Myśla Dargomyśl - Orzeł Trzcińsko Zdrój
Polonia Giżyn - Orkan Suchań
Sokół Pyrzyce - CRS Barlinek

Kolejka 11 28-29 października
CRS Barlinek - Kłos Pełczyce
Orkan Suchań - Sokół Pyrzyce
Orzeł Trzcińsko Zdrój - Polonia Giżyn
Klon Krzęcin - Myśla Dargomyśl
Unia Dolice - Czcibor Cedynia
Sęp Brzesko - Drawa Drawno
Zieloni Zielin - Czarni Lubanowo
Gavia Choszczno - Piast Karsko

Kolejka 12 4-5 listopada
Kłos Pełczyce - Piast Karsko
Czarni Lubanowo - Gavia Choszczno
Drawa Drawno - Zieloni Zielin
Czcibor Cedynia - Sęp Brzesko
Myśla Dargomyśl - Unia Dolice
Polonia Giżyn - Klon Krzęcin
Sokół Pyrzyce - Orzeł Trzcińsko Zdrój
CRS Barlinek - Orkan Suchań

Kolejka 13 11-12 listopada
Orkan Suchań - Kłos Pełczyce
Orzeł Trzcińsko Zdrój - CRS Barlinek
Klon Krzęcin - Sokół Pyrzyce
Unia Dolice - Polonia Giżyn
Sęp Brzesko - Myśla Dargomyśl
Zieloni Zielin - Czcibor Cedynia
Gavia Choszczno - Drawa Drawno
Piast Karsko - Czarni Lubanowo

Kolejka 14 18-19 listopada
Kłos Pełczyce - Czarni Lubanowo
Drawa Drawno - Piast Karsko
Czcibor Cedynia - Gavia Choszczno
Myśla Dargomyśl - Zieloni Zielin
Polonia Giżyn - Sęp Brzesko
Sokół Pyrzyce - Unia Dolice
CRS Barlinek - Klon Krzęcin
Orkan Suchań - Orzeł Trzcińsko Zdrój

Kolejka 15 25-26 listopada
Orzeł Trzcińsko Zdrój - Kłos Pełczyce
Klon Krzęcin - Orkan Suchań
Unia Dolice - CRS Barlinek
Sęp Brzesko - Sokół Pyrzyce
Zieloni Zielin - Polonia Giżyn
Gavia Choszczno - Myśla Dargomyśl
Piast Karsko - Czcibor Cedynia
Czarni Lubanowo - Drawa Drawno