Dzisiejszy (3 bm.) otwarty bieg transgraniczny pn. „Doliną Dolnej Odry” ukończyło 264 zawodników.


To już była 46. edycja popularnego transgranicznego otwartego biegu. Międzynarodowa sportowa impreza organizowana jest dwa razy w roku – w dniu Zjednoczenia Niemiec 3 października (na trasie: Gryfino-Gartz) i w rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja (na trasie: Gartz-Gryfino). Zawodnicy mają do pokonania nieco ponad 10 km.

Dziś trasę najszybciej pokonał Grzegorz Rudziński (GKS Delf), drugi na metę przybiegł Rafał Wilk (Modlitwa Biegania Gryfino), a trzeci – Mateusz Janaszkiewicz (Delf Gryfino).

Wśród 77 pań, które ukończyły bieg, triumfowała Nikolina Szurgocińska (KB Hermes Gryfino) przed Sylwią Racinowską (Gryfino) i Wiolettą Murawską (Szczecin).


Poniżej prezentujemy wyniki biegaczy z powiatu gryfińskiego:

Gmina Gryfino
Grzegorz Rudziński - 0:38:18
Rafał Wilk - 0:38:50
Mateusz Janaszkiewicz - 0:39:14
Jakub Rudziński - 0:40:47
Jakub Heda - 0:42:22
Oskar Wieligórka - 0:42:40
Grzegorz Pluta - 0:42:51
Jacek Rudziński - 0:42:53
Tomasz Pękalski - 0:43:59
Nikolina Szurgocińska - 0:44:15
Krzysztof Talarczyk - 0:44:20
Krzysztof Czosnowski - 0:44:44
Sylwia Racinowska - 0:45:29
Piotr Bykowski - 0:46:30
Grzegorz Zembik - 0:46:45
Jan Michałowski - 0:46:56
Stefan Ragan - 0:47:04
Jan Zembik - 0:47:18
Ryszard Grzelak - 0:47:40
Henryk Rusiecki - 0:48:22
Mariusz Kurlej - 0:48:53
Krzysztof Kaźmierczak - 0:49:58
Mirosław Podolak - 0:50:04
Łukasz Budziński - 0:50:50
Sebastian Różko - 0:51:18
Rafał Lubas - 0:52:04
Wojciech Czyleko - 0:53:10
Małgorzata Czyleko - 0:53:10
Marcin Pruszanow - 0:53:36
Łukasz Raciborski - 0:53:46
Paweł Racinowski - 0:54:45
Adam Kamiński - 0:54:55
Michał Olszewski - 0:55:10
Krzysztof Gabor - 0:55:21
Patryk Supiński - 0:58:15
Dariusz Mróz - 0:58:44
Magdalena Andrych - 0:58:47
Ewelina Czerniachowska - 0:58:48
Tomasz Chodyniecki - 0:58:50
Patrycja Gajek - 0:58:52
Sandra Zalazek - 0:59:10
Katarzyna Skwarzyńska - 0:59:13
Kornel Howil - 1:00:37
Jerzy Stempiński - 1:00:45
Łukasz Martyniak - 1:00:56
Izabela Podolak - 1:00:58
Agnieszka Łukasiewicz - 1:01:59
Jacek Andreatto - 1:02:45
Darosław  Pawłowski - 1:02:57
Agnieszka Kamińska - 1:03:28
Piotr Mazur - 1:03:38
Krzysztof Ratajczyk - 1:03:44
Joanna Studenna - 1:05:52
Agnieszka Lorent - 1:05:52
Małgorzata Miler - 1:06:09
Ewelina Niełacna - 1:06:09
Jadwiga Czepiel - 1:06:22
Piotr Dub - 1:06:27
Mirosław Radziun 1:07:17
Maria Cebeńko - 1:07:34
Diana Martyniak - 1:07:34
Edward Hatłas - 1:07:58
Monika Szwabowska - 1:10:20
Krzysztof Wieliński - 1:11:59
Marta Giergielewicz 1:12:56
Zbigniew Staszałek - 1:14:04
Adam Cieślak - 1:16:06
Helena Cieślak - 1:16:06

Gmina Chojna
Alicja Mikołajczyk - 1:07:20
Katarzyna Pośniak - 1:13:01

Gmina Moryń
Marian Augustyn - 0:49:31
Mariusz Piątkowski - 0:50:29

Gmina Trzcińsko Zdrój
Anna Bielawska - 1:07:20
 Maria Piznal