Artykuły

Świetny start biegaczy. Wilk, Pluta i Czosnowski – brawo panowie!

2017-10-02 15:00

Bardzo dobrze zaprezentowali się biegacze z Gryfina podczas Maratonu Puszczy Goleniowskiej. Nasi biegacze startowali na wszystkich trzech dystansach. Krzysztof Czosnowski zajął wysokie piąte miejsce w Maratonie

Więcej
Sportowe wydarzenie w Przyjezierzu. Zapisy trwają

2017-09-26 12:00

"Sport to zdrowie" to nazwa festiwalu rowerowo-biegowego, który w ostatni dzień września wystartuje w Przyjezierzu. Zapisy trwają. W sobotę 30 września w Przyjezierzu (gmina Moryń) odbędzie się festiwal ro

Więcej
Czy w Przyjezierzu padnie rekord? Zapisy trwają

2017-09-10 11:15

"Sport to zdrowie" to nazwa festiwalu rowerowo-biegowego, który w ostatni dzień września wystartuje w Przyjezierzu. Zapisy już trwają.W sobotę 30 września w Przyjezierzu (gmina Moryń) odbędzie się festiwal

Więcej
Biegacze, leśnicy, uczniowie, WOPR-owcy… co robili w jednym miejscu? [ZDJĘCIA]

2017-04-08 15:17

To była zaplanowana akcja, ale frekwencja zaskoczyła nawet organizatorów. Kochają Puszczę Bukową i dzisiaj pisali kolejny epizod jej historii. Akcja „Puszcza łączy pokolenia” się udała.

Więcej
Klaudia Maślanka najlepsza na szóstce. Niezwykły bieg po puszczy

2016-10-26 09:30

Gryfinianka, Klaudia Maślanka, wygrała rywalizację pań na dystansie 6 kilometrów podczas biegu Bukołaz w Puszczy Bukowej. Impreza odbyła się po raz pierwszy, ma to być jednak pierwszy etap cyklu biegów górskich i trialowych.

Więcej
Biegiem przez granicę

2016-10-04 13:20

Dzisiejszy (3 bm.) Bieg Transgraniczny „Doliną Dolnej Odry” ukończyło 312 zawodników. Międzynarodowa sportowa impreza odbywa się dwa razy w roku – w rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja oraz w dniu Zjednoczenia Niemiec, tj. 3 p

Więcej

"To bieg dla twardzieli". Startuje 2. PZU Maraton Szczeciński!

2016-06-06 09:43

2. PZU Maraton Szczeciński startuje spod Azoty Areny o godzinie 9 rano już 26 czerwca. - To bieg dla twardzieli - mówi o tegorocznej imprezie jej dyrektor Robert Szych.26 czerwca rusza 2. PZU Maraton